PL EN DE AR RU
SIEDZIBA GŁÓWNA:

Moric Drzwi
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice

tel. 32 451 36 67
SZYBKI KONTAKT
W czym możemy pomóc?

Drzwi z piernika.

 

Drzwi firmy Moric słyną z wysokiej jakości. Perfekcjonizm naszych pracowników podczas ich tworzenia oraz rygorystyczne testy, którym są później poddawane, gwarantują zadowolenie nawet najbardziej wymagających Klientów. To właśnie oni są dla nas najważniejsi – nie tylko służymy radą aby jak najlepiej dopasować drzwi do ich mieszkań, ale również zapewniamy profesjonalny montaż. Podejmujemy się również realizacji projektów naszych Klientów, a najciekawsze z nich włączamy do naszej oferty.

 

Drzwi wewnętrzne firmy Moric dostępne są w szerokiej gamie stylów i kolorów oraz wykonane z różnych gatunków drewna. Znajdziecie Państwo u nas drzwi proste, przylgowe, bezprzylgowe, a nawet, przypominające piernik, lakierowane drzwi klasyczne.

 

Zarówno szklane, jak i drewniane drzwi, świetnie spełniają swoje zadania, a nasza gwarancja jakości sprawia, że będą służyć Państwu przez długie lata. Dzięki usłudze tworzenia drzwi na wymiar, żadna architektura nie jest nam straszna.

 

Salony drzwi Moric w Toruniu

 

Toruń to kolejne miasto, w którym można nabyć unikalne drzwi firmy Moric. Zapraszamy do salonu PARKIETSTYL, mieszczącego się przy ul. Polnej 100. Wszystkie nasze produkty posiadają trzyletnią gwarancję!

 

 


Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies
Akceptuję  |   Ukryj