PL EN DE AR RU
SIEDZIBA GŁÓWNA:

Moric Drzwi
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice

tel. 32 451 36 67
SZYBKI KONTAKT
W czym możemy pomóc?

Łódź z drzwiami Moric!

Odpowiednio dobrane drzwi nie tylko podkreślą unikalny styl naszego mieszkania, ale wręcz staną się jego wizytówką. Mimo iż nie myślimy o nich w ten sposób, drzwi są powszechnie uważane za najważniejszy element w domu. Stoją na straży prywatności i komfortu, powstrzymują ciepło, hałasy oraz nieprzyjemne zapachy.

 

Najlepsze drzwi to te, które według nas najlepiej spełnią swoje funkcje w naszym mieszkaniu. Konkretne style w budownictwie, podobnie jak wystroje, wymagają od producentów drzwi stosowania różnych materiałów. I tak, innych drzwi poszukujemy do budynków użyteczności publicznej, innych do sklepów, a jeszcze innych do naszego własnego domu. Najważniejsze jest jednak to by podobały się one nam – właścicielom.

 

Jak zatem wybrać funkcjonalne, a zarazem eleganckie i solidne drzwi? Odpowiedź jest prosta: Odwiedzić jeden z salonów firmy Moric.

.Moric to uznany i posiadający wieloletnią tradycję producent drzwi. Z pasją tworzymy wewnętrzne drzwi (zarówno drewniane, jak i szklane) w szerokiej gamie stylów i kolorów. Każdy produkt jest wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły.

 

Salony drzwi Moric w Łodzi

Kolejnym miastem, w którym można znaleźć nasze drzwi jest Łódź. Serdecznie zapraszamy do MSTUDIO przy ul. Łąkowej 7b.

 

 


Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies
Akceptuję  |   Ukryj