PL EN DE AR RU
SIEDZIBA GŁÓWNA:

Moric Drzwi
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice

tel. 32 451 36 67
SZYBKI KONTAKT
W czym możemy pomóc?

Drzwi Moric w Radomiu

Solidne drzwi to podstawa bezpieczeństwa. Z kolei drzwi eleganckie podkreślają styl każdego pomieszczenia, a czasem stają się wręcz jego centralnym punktem. Jak jednak wybrać drzwi, które będą najlepiej pasowały do naszego domu?

 

Czynników, jakie należy wziąć pod uwagę jest cała masa. Od wielkości pomieszczenia, grubości ścian i ogólnego wystroju, po temperaturę i wilgotność. Na nasz wybór wpływa nawet fakt posiadania dzieci. Kiedy już przeanalizujemy warunki, w których nowe drzwi będą operować, zastanówmy się nad funkcjami, które muszą spełniać. Czy liczy się dla nas prywatność? A może chcemy jedynie by izolowały hałas oraz nieprzyjemne zapachy?

 

Ciężko wybrać właściwe drzwi. Takie, które nie tylko spełnią nasze wymagania, ale również będą cieszyły oko. W wyborze chętnie pomogą Państwu pracownicy firmy Moric – uznanego na polskim rynku producenta drzwi.

 

Nasze drzwi dostępne w Radomiu

Teraz do grona miast, w których prowadzimy sprzedasz naszych drzwi, dołączył Radom. Serdecznie zapraszamy do salonu Parkett Service, przy ul. Dębowej 4. Wybierając firmę Moric, wybierają Państwo jakość

 

 

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies
Akceptuję  |   Ukryj