PL EN DE AR RU
SIEDZIBA GŁÓWNA:

Moric Drzwi
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice

tel. 32 451 36 67
SZYBKI KONTAKT
W czym możemy pomóc?

Teraz również Białystok!

Szczycimy się tym, że autoryzowane salony, w których mogą Państwo nabyć produkty firmy Moric, są już niemal w każdym większym mieście w Polsce i jesteśmy szczęśliwi, że do tego grona dołączył również Białystok. Mamy nadzieję, że drzwi, które posiadamy w naszej ofercie, trafią w gusta wszystkich zainteresowanych nimi Białostoczan.

 

Istniejąca od 1991 roku firma Moric to uznany i posiadający ogromne doświadczenie producent drzwi wewnętrznych. Nasze wyroby, wytwarzane zarówno z najlepszych gatunków drewna, jak i ze szkła, od lat cieszą się popularnością nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Drzwi, które państwo widzicie, zanim trafią do autoryzowanych salonów, przechodzą bardzo rygorystyczne testy. W połączeniu ze sprawdzonymi technologiami, gwarantuje to ich solidność oraz jakość, którą przez lata będą się cieszyć najbardziej wymagający Klienci.

 

Poza standardową ofertą, możecie Państwo, we współpracy z naszymi architektami, dopasować drzwi na wymiar, a nawet zaprojektować swoje własne! Z przyjemnością wykonamy dla Państwa najbardziej ambitne projekty.

 

Teraz również Bialystok.

Serdecznie zapraszamy do salonu WAWRUK Nowoczesna Stolarka, mieszczącego się przy ul. Wschodniej 4 w Białymstoku

 

 

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies
Akceptuję  |   Ukryj