PL EN DE AR RU
SIEDZIBA GŁÓWNA:

Moric Drzwi
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice

tel. 32 451 36 67
SZYBKI KONTAKT
W czym możemy pomóc?

Tychy z drzwiami Moric!

Drzwi wewnętrzne to wizytówka naszego mieszkania. Drzwi i podłogi to jedyne elementy wnętrza, kojarzone z elementami konstrukcji, a jednocześnie tak bardzo ingerujące w estetykę finalną wnętrza. Z tego powodu, w celu wybrania drzwi odpowiednich do naszego mieszkania warto zwrócić się do specjalistów.

 

Moric to firma z doświadczeniem. Od ponad dwóch dekad produkujemy dla Państwa najlepszej jakości drzwi, zarówno drewniane jak i szklane. Każdy produkt firmy Moric, zanim trafi do oferty, przechodzi szereg rygorystycznych testów. W połączeniu z najlepszymi gatunkowo materiałami oraz nowoczesnymi technikami wytwarzania gwarantuje to najwyższą jakość, która zadowoli najbardziej wymagających Klientów. W efekcie, drzwi Moric objęte są trzyletnią gwarancją.

 

Drzwi firmy Moric dostępne są w szerokiej gamie stylów, wzorów i kolekcji. To, w połączeniu z możliwością wyboru ponad 180 fornirów, sprawia, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

 

Salony drzwi Moric w Tychach

Teraz jesteśmy również w Tychach. Z ofertą firmy Moric możecie się Państwo zapoznać w salonie Multidesign, zlokalizowanym przy ul. Metalowej 4.

 

 

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies
Akceptuję  |   Ukryj