PL EN DE AR RU
SIEDZIBA GŁÓWNA:

Moric Drzwi
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice

tel. 32 451 36 67
SZYBKI KONTAKT
W czym możemy pomóc?

Wybór odpowiednich drzwi.

Drzwi wewnętrzne są prawdopodobnie najważniejszym elemętem w każdym domu. Nie tylko strzegą naszej prywatności, ale również wytłumiają hałasy, powstrzymują nieprzyjemne zapachy oraz pomagają utrzymać prawidłową temperaturę w pomieszczeniach. Jakie jednak drzwi powinniśmy wybrać do naszego mieszkania?

 

Najważniejsza jest ocena potrzeb. Jakich drzwi szukamy? Czego od nich oczekujemy? Jaki jest wystrój mieszkania? W jakich warunkach będą nam służyły? Czynników, które należy wziąć pod uwagę jest naprawdę wiele, dlatego dobrze jest wybrać firmę posiadającą w swojej ofercie szeroki wachlarz drzwi wewnętrznych.

 

Moric, uznany na polskim rynku producent drzwi drewnianych, jest taką właśnie firmą. W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi wewnętrzne w różnych rozmiarach, stylach oraz kolorach, wykonane z różnych gatunków drewna. Wszystkie najwyższej jakości! Jeśli zaś mają Państwo własny projekt, chętnie go zrealizujemy.

 

Salony drzwi Moric w Szczecinie

Do miast, w których można nabyć nasze produkty, dołączył Szczecin. Drzwi firmy Moric znajdą Państwo w salonach EURO-KLINKIER przy ul. Obotryckiej 14 E oraz Santockiej 39

 

 Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies
Akceptuję  |   Ukryj